
FC Groningen doelman Etienne Vaessen baalt behoorlijk van de 1-2 nederlaag die zijn ploeg zaterdagavond leed tegen FC Utrecht. Voor de thuisploeg was dit de vierde verliespartij op rij. Vaessen miste een specifieke mentaliteit bij zijn team, dat hij in ieder geval slecht presteerde.
"Het is vervelend." "We bevinden ons in de hoek waar de klappen vallen," zegt Vaessen aan ESPN. Met nog tien minuten te gaan, had FC Groningen een voorsprong van 1-0 in de Euroborg. "Volgens mij hebben we vandaag niet veel gecreëerd en krijgt Utrecht veel mogelijkheden." "Ik heb een uitstekende dag en probeer zoveel mogelijk te voorkomen dat ik hem verlies, maar dan verlies je hem nog op het laatste moment."
De goalie kon maar niet begrijpen dat zijn ploeg de voorsprong nog weggaf. "Als je 1-0 voor staat met nog vijftien minuten te spelen, moet er een beetje over-mijn-lijk-mentaliteit komen", stelt de doelman. "We hebben een jonge groep, maar dan denk ik: jongens, kom op. We hebben een tijdje niet gewonnen en dan moet je de wedstrijd gewoon over de streep trekken." "Sowieso was ik mij al best aan het ergeren, in de eerste helft", gaat Vaessen verder. "Vooral het durven, waar wij normaal gesproken goed in zijn, heb ik vandaag niet echt teuggezien. We krijgen één kans en scoren. Maar FC Utrecht heeft woensdag negentig minuten gespeeld. Kom op, jongens."