
Gistermiddag speelden de Vrouwen van FC Groningen een cruciale wedstrijd op het Sportpark Prinses Irene in Rijswijk want men trof ADO Den Haag. FC Groningen staat laatste op de ranglijst en ADO staat een plekkie hoger en bij winst konden de meiden van Atty Eelkema over de Haage dames heen gaan en de laatste plaats dus afstaan.
Helaas lukte dan niet want de Vrouwen gingen met 2-0 onderuit en dat betekend dat degradatie nu heel dicht bij is. Met nog drie wedstrijden te spelen heeft men nu zeven punten verzameld en dat zijn vier punten minder dan ADO Den Haag. Op 25 april komt koploper Jong Ajax op bezoek op sportpark De Esserberg en dan kan het doek al vallen. Daarna wachten nog de wedstrijden uit tegen Jong PSV op 9 mei en op 16 mei speelt men nog thuis tegen Sparta Rotterdam, aanvang 11.45 uur.
Toch mag je de Vrouwen niets kwalijk nemen want men heeft op dit moment een aantal cruciale speelsters geblesseerd en boven al de Vrouwen zijn nu voor het twee jaar bezig in competitieverband. Vorige zomer begon de Trots van het Noorden met een vrouwenploeg in de Tweede Divisie en wist de ploeg als nummer twee in de najaarscompetitie gelijk te promoveren naar de Eerste Divisie en dat was al een geweldige prestatie. Nu is dus de kans aanwezig dat de Vrouwen het volgende seizoen weer in de Tweede Divisie actief zullen zijn.