Fan van F.C. Groningen
Nieuws

FC Groningen o14 mist kampioenschap op één doelpunt

Het FC Groningen o14 moest op de zaterdagmiddag naar Leeuwarden om daar de laatste wedstrijd te spelen in de voorjaarscompetitie. Bij een gelijkspel en bij winst waren de boys van Arjen Robben kampioen. FC Groningen had een voorsprong van drie punten op nummer twee Victoria o14 dus een gelijkspel zou genoeg zijn voor de titel. SC Cambuur moest nog spelen voor degradatie. Als Victoria zou verliezen in de thuiswedstrijd tegen Unicum was FC Groningen zo wie zo kampioen.

De thuisploeg speelde volle bak en trokken veelvuldig ten aanval want ook een paar kansjes opleverde. De grootste kansen waren voor FC Groningen maar de boys voorin hadden het vizier niet op scherp staan vandaag. Als je dan zelf niet scoort dan doet de tegenstander het wel is vaak het gezegde en dan ging hier op. Zo won de thuisploeg met 2-0 en stelde daarmee handhaving veilig.   

Dit was een grote tegenslag voor FC Groningen aangezien ze de beste kansen kregen in de wedstrijd en als ze dan hoorden dat Victoria met 6-3 had gewonnen kwam men tot de conclusie dat de ploeg uit Loosdrecht op doelsaldo op kampioen is geworden. Het verschil was welgeteld één doelpunt. Dat is wel ontzettend zuur om op zo’n klein verschil het kampioenschap niet binnen te kunnen halen.

Uitslagen:
SC Cambuur – FC Groningen      2-0
Victoria – Unicum                          6-3
SDO – Achilles Enschede             2-3
Waterwijk – GA Eagles                 1-1

Eindstand:
1. Victoria                            14-32   44-18   +26
2. FC Groningen                 14-32   36-11   +25
3. Waterwijk                       14-22
4. Unicum                            14-18
5. GA Eagles                        14-18
6. SC Cambuur                   14-13
7. SDO                                  14-12
8. Achilles Enschede         14-10


Foto's bij FC Groningen o14 mist kampioenschap op één doelpunt