Wat door velen al was voorspeld komt nu ook uit. Marcel Groninger gaat met Erwin van de Looi mee naar Slovenië want hij gaat als assistent van Erwin van de Looi aan de slag bij Olimpija Ljubljana. Beide heren werkten in het verleden ook al samen bij FC Groningen, waar ze o.a. de KNVB beker wonnen, en bij Jong Oranje.
Erwin van de Looi had geen club sinds zijn vertrek bij Heracles Almelo aan het einde van het vorige seizoen. Ook Groninger was clubloos; hij maakte in maart bekend te stoppen als assistent-trainer van de FC. Hij was in totaal acht jaar werkzaam bij de club en weigerde te wachten op contractverlenging.
Kampioen van Slovenië
NK Olimpija Ljubljana is de kampioen van Slovenië en staat nu tweede in de competitie. Olimpija Ljubljana begon het seizoen in de voorronde van de Champions League, maar dat avontuur was al snel over. De club is nog wel in de race voor plaatsing van de competitiefase van de Conference League.
Donderdag speelt Olimpija Ljubljana de return tegen Egnatia uit Albanië. De heenwedstrijd eindigde in 0-0.