Fan van F.C. Groningen
Nieuws

Reactie Danny Buijs op uitlatingen Etienne Vaessen

Danny Buijs heeft maandagavond zijn reactie gegeven op de opmerkingen van Etienne Vaessen. De keeper van FC Groningen vond het spel van de coach van Fortuna Sittard niet aantrekkelijk. Dat leidde tot een lach bij de trainer.

"Dit is echt een genot," zei Buijs met een glimlach op zijn gezicht tegen Rondo. De coach, die met 1-2 de overwinning behaalde, was daar maandagavond aan tafel. "Het kostte me dertig seconden om te begrijpen hoe hij erin zat." "Vanuit zijn standpunt snap ik dat die jongen gefrustreerd en geïrriteerd is."
 

20200212_153925

Buijs verduidelijkte zijn keuze voor de verdedigende spelstijl in de Euroborg. Thuis hebben we geprobeerd om te voetballen om Groningen onder druk te zetten. We werden vanuit alle hoeken benaderd. Het was niet mogelijk om er voetballend doorheen te komen en we verloren met 1-2, maar we hadden simpelweg geen kans.

'Dan ga ik in de Euroborg niet zo handelen en met 4-0 verliezen', zei Buijs. "Nee, ik wil die wedstrijd gewonnen hebben." Ik geef de voorkeur aan het spel van het Feyenoord van Arne Slot of het Ajax van Erik ten Hag en Dusan Tadic. "Maar wij zijn Fortuna."

"Wat ik leuk vind, is dat hij in het interview aangeeft dat we slechts drie of vier kansen hebben gecreëerd, maar zij hebben er niet meer gehad." Vanaf de overgang hebben we fantastische momenten beleefd. Hierdoor hebben we de overwinning behaald. Verdedigend hebben we weinig verloren. De terugreis was fantastisch.

De kinderen van Buijs keken naar het interview terwijl de trainer nog in de bus zat. "Met sociale media wordt dit snel zichtbaar." Mijn kinderen hebben me al gebeld en ze moesten er hard om lachen. Dit zorgde voor een zekere sensatie.