FC Groningen aanvaller Romano Postema was het vorige seizoen topscorer van FC Groningen en had daarmee een groot aandeel in de promotie van de club maar dit seizoen is het allemaal anders voor hem. Trainer Dick Lukkien doet niet altijd een beroep op hem maar gisteren in Zwolle mocht hij weer starten in de wedstrijd tegen PEC Zwolle.
De aanvaller zei het volgende tegen het Dagblad van het Noorden "Je staat toch anders op als je weet dat je in de basis staat. Je hebt ineens heel veel zin in de dag als je hoort dat je speelt. Veel meer dan wanneer ik weer op de bank zou zitten. Het was mooi dat ik eindelijk weer eens een hele wedstrijd kon spelen. Dat gaf op zich een heerlijk gevoel."
Door de 2-0 nederlaag in Zwolle heeft de FC zich niet geplaatst voor de play-offs mede door winst van de concurrenten en is het op plaats dertien geëindigd dit seizoen. "Als je op de laatste dag van de competitie de play-offs nog kan halen, wil je dat ook waarmaken. Je weet tenslotte nooit wat er dan kan gebeuren. Het gevoel dat ons dat niet is gelukt overheerst bij mij nu wel even", aldus Postema.
Hoewel de spits zondag negentig minuten mocht blijven staan van Lukkien, is hij tot zijn eigen teleurstelling niet het hele seizoen een belangrijke waarde geweest in de basiself. Dat laat hem twijfelen over zijn toekomst. "Ik had het graag in de Eredivisie laten zien, maar ik belandde helaas redelijk snel op de bank. Het liefst voetbal ik bij deze club, maar als ik niet speel, moet ik het misschien toch ergens anders gaan zoeken. Dan wil ik eigenlijk wel naar een club waar ik wél speel en waar ik weer doelpunten kan maken. Het is een moeilijke situatie. Ik ga er de komende tijd over nadenken en het er met mijn ouders en mijn vriendin over hebben."
Bron: Dagblad van het Noorden