Fan van F.C. Groningen
Nieuws

Verschillende meningen over mogelijke vertrek Stije Resink

Mario Been en Bram van Polen hebben verschillende opvattingen over de mogelijke toptransfer van Stije Resink naar Benfica. Been is van mening dat de aanvoerder van FC Groningen de voorkeur geeft aan een stap naar de Nederlandse top, terwijl Van Polen liever naar Portugal zou verhuizen.

Benfica is geïnteresseerd in Resink en hoopt hem volgende week al in de Champions League tegen Real Madrid te kunnen gebruiken, als dat mag. "Dat vind ik altijd kenmerkend." Ik begrijp dat het gerelateerd is aan geld... We zien hem elke week en ik geloof dat er in de Eredivisie ontzettend veel mooie dingen zijn. "We kijken te snel naar de grens," begint Been tijdens Voetbalpraat op ESPN. "Er waren voorbeelden: Moro, Borges, Diarra, Tengstedt..."

"Als je kijkt naar Resink, wekelijks uitblinker bij Groningen... Die heeft veel potentie. Als top drie-club denk ik: haal hem op", vervolgt Been. "Het is zo zonde als zo'n jongen naar Benfica vertrekt om daar wel of niet te slagen. Wij zijn dat deze jongen in het Nederlandse voetbal bij de topploegen niet zou misstaan."

Van Polen kijkt anders naar de situatie. "Het is een Champions League-ploeg. Ik zou het een heel mooie stap vinden", benadrukt de oud-verdediger. "Het weer en het leven neem ik ook mee. Als ik hem was zou ik naar Benfica gaan." Been is een andere mening toegedaan. "Ik vind de competitie niets. Je speelt drie of vier goede wedstrijden, de rest is een stuk minder. Zonde om zo'n speler nu al weg te zien gaan."